Psychoterapia online przez Skype


Proponujemy Państwu spotkania online.

Wszyscy nasi specjaliści, psychoterapeuci, lekarz psychiatra oferują tę formę kontaktu.

 

Online :  Skype, WhatsApp, Messenger, inne

 

Ponadto nasz ośrodek jest dezynfekowany kilka razy dziennie, wietrzony, dostepne są płyny antybakteryjne, ograniczone jest prawdopodobieństwo spotkania innych osób w poczekalniach.

 

 

umów się na psychoterapie przez Skype

 

 

 

psychiatra na skype - rozmowa

 

Cennik

https://www.psychologgia-plus.pl/ceny.html

Wygodna forma kontaktu przez Internet

Jesteśmy elastyczni, oferujemy wygodną formę kontaktu za pomocą wybranej przez pacjenta platformy komunikacyjnej - Skype, Hangouts, Messenger, whereby, meet.google.com lub inne.

Psychoterapia Skype, umożliwia kontakt ze specjalistą bez konieczności wychodzenia z domu. Termin spotkania możesz ustalić przez telefon lub mailowo, zapraszamy również do kontaktu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej.

Potrzebujesz porady psychologa czy innego specjalisty? Jesteśmy w stanie pomóc Ci w większości problemów. Nie zwlekaj i umów się na konsultację z psychologiem przez Internet!

Zapraszamy.

Dostępni specjaliści:

 • Psycholog online
 • Psychiatra online
 • Psychoterapeuta online
 • Terapeuta online

 

Psycholog online

Psychologgia-plus to zespół psychologów, psychiatrów i terapeutów, który powstał po to, aby nieść pomoc każdej osobie znajdującej się w trudnym momencie swojego życia. Niestety pandemia Covid-19 zmieniła wiele w życiu każdego z nas - mnóstwo osób doświadczyło utraty pracy i problemów z zapewnieniem sobie środków utrzymania, cierpienia związanego ze stratą bliskiej osoby lub poczucia osamotnienia.

Ale jedno się nie zmieniło - to, że jesteśmy otwarci na problemy naszych pacjentów, niezmiennie służymy im wsparciem w powrocie do zdrowia psychicznego. 

Na czym polega pomoc psychologiczna i terapia online i jakie problemy można w czasie jej trwania rozwiązać? Czy taka forma spotkania z psychologiem rzeczywiście pomaga? Jakie ma zalety?

Więcej

Problemy, w których może Ci pomóc psycholog online

Psychoterapia online dostępna jest dla każdego i pozwala poradzić sobie z różnego rodzaju problemami. Z pomocy psychologicznej możesz skorzystać w przypadku wystąpienia objawów nerwicy, depresji, ataków paniki, choroby i śmierci bliskiej osoby, problemów w życiu osobistym (w relacji z partnerem) czy zawodowym i wielu innych. Konsultacje są konieczne również wtedy, gdy masz myśli samobójcze lub zaburzenia odżywiania oraz odczuwasz długotrwały i silny stres.

W naszym zespole pracują psychologowie z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu z łatwością znajdziesz specjalistę, który przepracuje z Tobą każdy nękający Cię problem. Nie wiesz jak rozmawiać z dorastającym dzieckiem, czujesz się wypalony zawodowo, masz trudności z podjęciem ważnej decyzji lub jesteś wycofany w relacjach z innymi? Zgłoś się do nas i wybierz dogodny dla siebie termin konsultacji psychologicznej online.

Kto może skorzystać z oferty psychologa online?

Oferujemy konsultacje dla osób dorosłych, dzieci i młodzieży, zgłaszają się oni z następującymi problemami lub zaburzeniami:

 • stany lękowe,
 • depresja,
 • myśli samobójcze,
 • obniżenie nastroju,
 • nerwica,
 • problemy małżeńskie,
 • anoreksja czy bulimia,
 • trudności w określeniu ścieżki kariery zawodowej,
 • trudności w relacji z dzieckiem, problemy wychowawcze,
 • i wiele innych.

Psychoterapeuta w czasie terapii pomoże Państwu zidentyfikować problem, jego źródło oraz przeprowadzi Państwa przez proces poszukiwania najlepszych sposobów na poradzenie sobie z nim.

Wizyty u psychologa online mają szereg zalet, tóre w czasie pandemii są nie do przecenienia. To rozwiązanie pozwala przywrócić i utrzymać dobrą kondycję i równowagę psychiczną, a jednocześnie zadbać o swoje bezpieczeństwo - aby skorzystać z pomocy psychologa online, nie trzeba bowiem wychodzić z domu, a więc nie ma ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2, na przykład w czasie dojazdu.

Każda konsultacja psychologiczna czy sesja terapii online odbywa się w czasie rzeczywistym i jest prowadzona przez doświadczonego psychologa przy pomocy jednego z kilku komunikatorów - między innymi Skype, WhatsApp czy Messenger. Dzięki temu mogą Państwo słyszeć i widzieć rozmówcę, co daje wrażenie uczestniczenia w terapii twarzą w twarz. Dodatkowo nie ma potrzeby nakładania maseczki ochronnej.

Czy efekty uczestniczenia w psychoterapii online są takie same?

Pomoc psychologiczna online to psychoterapia, która przebiega dokładnie tak samo jak psychoterapia prowadzona w gabinecie psychologa. Jedyną różnicą jest tu więc sposób kontaktu. Natomiast przebieg i efekty psychoterapii online są dokładnie takie same - pomoc psychologiczna online w niczym nie ustępuje tradycyjnej formie terapii i jest tak samo skuteczna.

Psycholog dziecięcy online

Nasza pomoc psychologiczna online skierowana jest nie tylko do osób dorosłych, ale też do dzieci i młodzieży - w naszym zespole pracują specjaliści psychoterapii dzieci w wieku od kilku do kilkunastu lat. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż najmłodsi są szczególnie narażeni na skutki przewlekłego stresu, a ich niedojrzała jeszcze psychika jest wrażliwa na trudne sytuacje, których obecnie nie brakuje.

Z pomocy psychologa online dzieci i młodzież korzystają w przypadkach:

 • problemów z akceptacją własnego ciała,
 • nieporozumień i konfliktów rodzinnych,
 • trudności w szkole,
 • problemów z nawiązywaniem kontaktów rówieśniczych (na przykład w wyniku nadmiernej nieśmiałości czy obawy przed byciem ocenianym przez grupę),
 • doświadczenia przemocy rówieśniczej,
 • odkrycia tożsamości bi- lub homoseksualnej,
 • poczucia samotności wynikającego z izolacji związanej z pandemią Covid-19.

Wszystkie te sytuacje mogą poważnie zaburzać normalne funkcjonowanie młodego człowieka i znacząco obniżyć komfort jego życia, dlatego tak ważne jest, aby pomóc mu jak najszybciej.

Niestety pandemia Covid-19 nie tylko nie złagodziła problemów dotykających dzieci i młodzież, ale wręcz pogłębiła je i dołożyła kolejne - poczucie osamotnienia i izolacji od przyjaciół, a także strach o zdrowie i życie bliskich. W przypadku młodych ludzi pomoc psychologiczna online może się okazać niezbędna.

Rodzice powinni więc zwracać szczególną uwagę na przedłużające się pogorszenie nastroju i apatię, nadmierną nerwowość, ataki lęku lub histerii czy agresję. W każdym przypadku polecamy pomoc online naszego psychologa.

Psychoterapia online - terapia par przez Internet

W życiu każdej pary, czy to małżeńskiej czy partnerskiej, następują okresy trudniejsze - na początku dochodzi do nieporozumień wynikających z różnic w poglądach, stylu życia oraz przyzwyczajeń wyniesionych z domu rodzinnego czy wcześniejszych związków. W latach późniejszych zdarza się wypalenie, do płomiennej wcześniej relacji wkradają się nuda i rutyna. Jeśli dołożymy do tego codzienne problemy z pracą, dziećmi i rachunkami do zapłacenia - mamy gotowy przepis na kryzys.

Napięcia i nieporozumienia sprawiają, że partnerom coraz trudniej porozmawiać spokojnie, na nowo znaleźć nić porozumienia i sympatii. Chłód wkrada się także do sypialni, dokonując spustoszenia więzi i potęgując ból oraz poczucie osamotnienia. Dlatego też szczególnie ważne jest, aby wszelkiego rodzaju trudności i nieporozumienia pomógł rozwiązać psycholog online, i to najszybciej jak tylko to możliwe, bowiem na początku kryzysu łatwiej jest przywrócić harmonię - później zmęczenie, wypalenie i wzajemna niechęć mogą się okazać zbyt duże.

Psychoterapia online dla małżeństw czy partnerów opiera się nie tylko na zmianach w samym zachowaniu ich obojga, ale również na wypracowaniu umiejętności zwracania przez nich uwagi na uczucia i potrzeby partnera. Psychoterapia to nauka empatii i wzajemnego zrozumienia oraz szacunku dla swoich potrzeb.

Psycholog online nie będzie jednak uporczywie dążył do ich ponownego połączenia - czasami żadne z nich nie posiada już chęci i siły do pracy nad związkiem, a uczucia w nich wygasły. Wówczas spotkania z psychologiem pomogą im podjąć decyzję o rozstaniu, co pomoże im rozpocząć życie na nowo, być może u boku bardziej dopasowanego partnera.

Psycholog online - obszary działania

Spotkania odbywają się online poprzez Skype, a więc w psychoterapii mogą uczestniczyć osoby z całej Polski oraz Polacy mieszkający za granicą, na przykład w Wielkiej Brytanii. Nasi psychologowie i psychoterapeuci spotykają się online z mieszkańcami wszystkich polskich miast - Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Katowic, Gdańska, Olsztyna, Białegostoku, Lublina, Rzeszowa, Kielc i innych.

Psychoterapia online stanowi najlepszą obecnie formę pomocy psychologicznej - nie musisz wychodzić z domu, możesz mieszkać setki kilometrów od gabinetu psychologa i spotkać się z nim bez obaw o swoje zdrowie. To także świetny sposób na zaoszczędzenie czasu na dojazdy do gabinetu i maksymalne poczucie komfortu w zaciszu własnego domu.

Psycholog online - jak umówić spotkanie? Instrukcja krok po kroku

Psychoterapia online dostępna jest dla każdego - wystarczy tylko umówić termin. Można zrobić to dzwoniąc na jeden z dwóch numerów telefonu lub też kliknąć przycisk "Umów się na terapię" i wypełnić krótki formularz kontaktowy. Prosimy w nim o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu, adresu E-mail oraz pozostawienie krótkiej wiadomości. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Cennik psycholog online

Psychoterapia online - nasz cennik:

 • psychoterapia indywidualna - 150 - 220 zł,
 • psychoterapia dla par i rodzin - 200 - 250 zł,
 • terapia dla studentów - 120zł (przez pierwsze dwa miesiące).

Podsumowanie

Jeśli czujecie Państwo, że potrzebujecie pomocy specjalisty w związku z pogarszającym się samopoczuciem, nie macie chęci i sił do podjęcia walki o rozpadający się związek lub borykacie się z kłopotami wychowawczymi - potrzebny jest Wam psycholog online. Psychoterapia z pewnością pozwoli Wam odzyskać poczucie bezpieczeństwa, wydobyć z siebie nowe pokłady energii życiowej oraz zadbać o odbudowanie harmonii z bliskimi i samym sobą. Zapraszamy serdecznie!

Mniej
Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia