COACHING SEKSUALNOŚCI


 

 

 

Coaching Seksualności dla kobiet

 

 

 

 

 

Zatrzymaj się na chwilę i spójrz na swoje życie seksualne, jakbyś oglądał/a film o sobie. Poobserwuj siebie, swoje reakcje, spróbuj odgadnąć swoje pragnienia. Zastanów się, w jaki sposób wyrażasz siebie i co chcesz przekazać drugiej osobie.

 

A teraz zaobserwuj swoje myśli i odpowiedz sobie szczerze na pytania:


- Czy mówisz otwarcie o swoich pragnieniach i fantazjach seksualnych? 
- Czy seks dostarcza Ci satysfakcji? Jakbyś ją oceniła na skali swoich seksualnych potrzeb?

Zapraszam Cię do afirmowania swojej seksualności i odnajdywania  w niej swojej  mocy. To będzie podróż w głąb Twojego ciała, fantazji, zmysłów i pragnień. Wszystkich miejsc, w których odnajdziesz to, co jest Ci potrzebne do prowadzenia satysfakcjonującego życia. Życia, którego nieodłącznym elementem jest nasza seksualność. Rodzimy się jako istoty seksualne i żyjemy z tym energetycznym darem aż do krańca naszej samoświadomości. Dlaczego więc tak mało o niej mówimy, a tak dużo w tej sferze życia negujemy? Odbieramy sobie prawo do przyjemności, deprecjonujemy inność, wstydzimy się naszej cielesności, „brudnych” myśli. Otaczają nas tysiące przekonań o tym, czego nie wypada. Czas to zmienić i rozwinąć swój seksualny potencjał, reanimować go, obudzić do życia.


Podczas sesji coachingowej skupisz się na sobie. Tak po prostu, bez oceny, krytyki. Odpowiesz sobie na pytanie, czego tak naprawdę potrzebuje Twoje ciało, co pobudza zmysły. Następnie skonfrontujesz się ze swoimi myślami i nauczysz wyrażać swoje pragnienia. Przyjrzymy się temu, czego do tej pory już próbowałaś i jakie masz dążenia. Nie tylko w seksie, ale także w życiu, bo jedno jest z drugim nierozerwalnie złączone.


Porozmawiamy także o tym, co możesz zrobić sama w domu i jakie kroki przybliżą Cię do tego, abyś czuła się sama ze sobą w pełni swobodnie.


Co ważne, pracuję z kobietami bez względu na ich orientację, zarówno z singielkami, jak i z tymi pozostającymi w relacji, które chcą wyrażać swoją seksualność świadomie.


Dowiedz się więcej o tym, czym jest pozytywna seksualność i poznaj mnie, klikając w moje bio.

 

 

Zaprasza

 Zofia Szypowska

 


 

 

 


 

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia