Urszula Borzęcka


Psycholożka, terapeutka, przedsiębiorczyni / psychologist, therapist, entrepreneur.


Prowadzę spotkania w języku polskim i angielskim. I run sessions in Polish and English. 


Ukończyłam psychologię kliniczną na SWPS oraz Podyplomowe Studium Terapii Rodzin w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Jestem w trakcie całościowego kursu z psychoterapii organizowanego przez  Polski Instytut Ericksonowski, atestowanego przez Sekcje Naukową Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 


Mam 15 letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji oraz ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności handlowej. 


Prowadzę sesje z rodzicami i rodzinami oraz konsultacje rodzicielskie. Pracuję z osobami doświadczającymi wypalenia zawodowego, planującymi własną działalność i zmianę zawodu.

 

I graduated clinical psychology at SWPS in Warsaw and Family Therapy at Polish Erickson Institute. I study Psychotherapy at Polish Erickson Institute. I worked for international corporation for 15 years. 


I work with multinational families in scope of family therapy and parenting consultation. I also help with job burnout, crisis at work, business and studies.                      


Terapia rodzin:


Na pierwszą sesję zwykle zapraszam oboje rodziców lub opiekunów. Jeśli jest taka konieczność to na kolejne sesje zapraszam także dzieci oraz inne ważne osoby uczestniczące na co dzień w życiu rodziny. 


Jeśli jednak na pierwszą sesję przyjdzie jeden rodzic z dzieckiem (do 18 lat) to konieczna jest zgoda na rozmowę z dzieckiem podpisana przez oboje rodziców z numerem telefonu do obojga rodziców (opiekunów prawnych). Taką zgodę uzyskasz mailowo po kontakcie z sekretariatem. Nie prowadzę sesji z dziećmi bez zgody opiekunów prawnych. 


Spotkania z rodzinami odbywają się co dwa tygodnie i trwają 90 minut. Pierwsze 3-4 sesje służą na zapoznanie się systemem rodzinnym, bieżącej interwencji oraz ustaleniu celu dalszych spotkań jeśli są konieczne. 


Prowadzę także konsultacje rodzicielskie, na których omawiamy sposoby radzenia sobie z wychowywaniem dzieci, z trudnościami związanymi z pełnieniem roli rodzicielskiej, wypaleniem rodzicielskim, z kłopotami z nastolatkami i w różnych trudnych sytuacjach, które pojawiają się w życiu rodzinnym. Czas trwania 90 minut.


Wypalenie zawodowe.


Spotkania związane z pracą i wypaleniem zawodowym trwają 50 minut. Jest to najczęściej 6 spotkań raz w tygodniu, na których oprócz omówienia bieżącej sytuacji i interwencji uczę technik relaksacyjnych, jak sobie radzić ze stresem, metod i organizacji czasu wolnego, umiejętności społecznych oraz zmiany postaw w życiu. 


Własna działalność i zmiana zawodu, rozpoczęcie studiów


Wyjście z korporacji, rozpoczęcie własnej działalności oraz zmiana zawodu czy rozpoczęcie studiów to bardzo duże, ważne i trudne zmiany w życiu. Często tym zmianom towarzyszy poczucie niepewności, lęk i silny stres. Jeśli jesteś w takim momencie i trudno Ci jest samej / samemu poradzić sobie z przeżywanymi emocjami to podczas sesji sprawdzimy co jest najtrudniejsze dla Ciebie podczas tej zmiany, w których obszarach potrzebujesz wsparcia i co możesz zrobić, żeby lżej przejść przez ten moment w życiu. Sesje trwają 50 minut raz w tygodniu. Ilość sesji jest uzależniona od indywidualnych potrzeb. 


Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

 

Pamiętaj - z każdej sytuacji jest wyjście i jest wiele dróg osiągania celu. Wspólnie mamy większą szansę na ich odnalezienie.

 

Możesz się do mnie zapisać:

*poprzez stronę internetową: Urszula Borzęcka

*dzwoniąc pod numer: 512 021 100


Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia