Tatiana Andrzejewska


Terapeuta, Coach, Trener

Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i z grupami,
prowadzę warsztaty, szkolenia i superwizje.
Pracą z ludźmi zajmuję się od 20 lat.

Pomagam osobom które:


- przeżywają kryzys życiowy
- doświadczają trudnych emocji
- nie radzą sobie z nadmiarem stresu
- czują się nie doceniane i nie widziane
- nie znajdują motywacji do życia i działania
- mają obniżone poczucie własnej wartości, czują się niepewnie i niestabilnie
- są przytłoczone nadmiarem obowiązków i wymagań
- doświadczają kryzysu w związku
- chcą zmienić swoje życie
- zmagają się z poważną chorobą

Jestem certyfikowanym Zen Coachem. Ukończyłam 5 letnie studia Psychologii Klinicznej i Psychologii Społecznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Dwu Letnie Studium Psychoterapii  Metodą Psychologii Zorientowanej na Proces w Polskim Towarzystwie Psychologii Zorientowanej na Proces,
Roczne Studium Pracy z Grupami i Klientem Indywidualnym w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie oraz cykl superwizji w The Process Work Institute w Portland w Stanach Zjednoczonych.

Pracuję pod superwizją.

Więcej o mnie tutaj:


Zanim rozpoczęłam swoją praktykę jako Zen Coach pracowałam jako terapeuta w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, w Ośrodku Psychoterapeutyczno - Szkoleniowym "Poza Centrum" i jako terapeuta w Ośrodku Terapii Zajęciowej przy Fundacji Synapsis dla młodzieży autystycznej i upośledzonej, prowadząc zajęcia z psychodramy i muzykoterapii.
 
Studiowałam Psychologię kliniczną, Psychologię religii i Psychologię społeczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Archeologię, Antropologię kulturową, Etnografię i Filologię Słowiańską na Uniwersytecie Warszawskim.
 
Kończyłam rożne kursy pracy z grupami, parami i klientem indywidualnym m. in. w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie i w Polskim Towarzystwie Psychologi Zorientowanej na Proces oraz brałam udział w warsztatach, superwizjach i seminariach dotyczących pracy z grupami, mediacji i pracy z konfliktem w The Process Work Institute w Portland w Stanach Zjednoczonych oraz podczas miedzynarodowego seminarium Worldwork w Australii.
 
Uczyłam się emisji, śpiewu i ruchu scenicznego w Teatrze Węgajty i w Ośrodku Praktyk Teatralnych "Gardzienice" oraz od cudownych grup teatralnych i śpiewaków z różnych krajów, miałam też przyjemność i zaszczyt wziąć udział w seminarium Jerzego Grotowskiego kiedy odwiedził Polskę w 1991r. Co całkowicie zrewolucjonizowało moje podejście do teatru. ( już i tak dość rewolucyjne  )
 
Prowadziłam różne warsztaty i szkolenia  w Polsce jak i za granicą z zakresu zarówno umiejętności psychologicznych takich jak radzenie sobie ze stresem, zarządzanie czasem, efektywne podejmowanie decyzji jak i muzykoterapii, emisji głosu i psychodramy.
 
Od 25 lat praktykuję różne
tradycje rozwoju duchowego.
Buddyzm Tybetański, Buddyzm Zen,
Kabałę lurjańską w tradycji Ariego i Baal ha Sulama, Medytację Chrześcijańską, Nauki Bułgarskiego Mistrza Beinsa Duno, Krija Jogę Paramahansy Joganandy, Nauki Śri Ramany Maharisziego oraz Moojiego.
 
Poznawałam systemy filozoficzne, medyczne i duchowe Indii i Chin studiując w Akademi Kultury Duchowej w Bielsku-Białej oraz Astrologię jako proces wewnętrznej przemiany w Moskiewskiej Akademi Astrologicznej prowadzonej przez cudownego nauczyciela, profesora matematyki i wybitnego astrologa Michaiła Levina.

Jestem certyfikowanym
Zen Coachem.
Od momentu mojej certyfikacji uzyskanej w 2014 roku cały czas pogłębiam swoją wiedzę i praktykę Zen Coachingową biorąc udział w programie pogłębiającym  "Zen Coaching Deepening "oraz w programie superwizyjnym "Mentor and Supervision Program" prowadzonych przez mojego nauczyciela i twórcę Zen Coachingu Kåre Landfalda
 
Kocham moją pracę, oceany i otwartą przestrzeń. Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe zapachy i smaki oraz modlić się w świątyniach wszystkich religii. Moją intencją w pracy jest wspólne odkrywanie osobistej prawdy mojego klienta i wspieranie prawdziwej wolności i autentyczności w wyrażaniu siebie, oraz towarzyszenie ludziom w odnajdywaniu ich rzeczywistej mocy.
 
Urodziłam się w 1974r. Mam dwoje dzieci- 15 letniego Jaśka i 5 letnią Ninę.

 

 

 


 

 

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Dodaj opinie o poradni Psychologgia
Psychologgia