Maria Bijak - Weissbein


Jestem psycholożką, skończyłam psychologię ze specjalizacją Psychoterapia na Uniwersytecie Warszawskim. Mam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją w ramach ukończenia I fazy procesu certyfikacji w szkole Psychoterapii Zorientowanej na Proces.

Inspirują mnie metody pracy, w których możemy doświadczać siebie jako części czegoś większego od nas i wrócić do połączenia z naturą i ze sobą nawzajem.

Zapraszam na sesje indywidualne skierowane na lepsze poznanie siebie i zaufanie do swojej wewnętrznej mądrości. Odkryjmy razem, jakie informacje kryją się dla Ciebie w snach, symptomach cielesnych i objawach psychologicznych, które przysparzają Ci cierpienie.

Przyjrzymy się temu, co Ci służy i będziemy transformować to, co jest dla Ciebie trudne i czego byś się najchętniej pozbył/a. Będziemy patrzeć z wielu perspektyw na to, co przydarza Ci się w życiu i okrywać, że to, co wydaje nam się NIE-JA, to też JA.
W ramach pomocy psychologicznej oferuję szeroki zakres technik, pracę z ciałem, dźwiękami, odgrywaniem ról i wiele innych.

 

Pomagam m.in. osobom:

  • w kryzysach życiowych;
  • chcących odkryć swój potencjał, swoją siłę;
  • pragnących poznać siebie lepiej i pokochać;
  • w chronicznym stresie;
  • z problemami relacyjnymi;
  • z symptomami cielesnymi;
  • w integracji doświadczeń psychodelicznych;
  • w żałobie, po stracie kogoś bliskiego, po rozstaniu;
  • umierającym i ich bliskim;
  • chcącym poszerzać swoje widzenie świata i jego różnorodności

 

Prowadzę także terapię w języku angielskim.


Fascynują mnie rdzenne kultury i tradycje obu Ameryk i Syberii. Uwielbiam śpiewać i organizować kręgi pieśni indiańskich. Sporo podróżuję i lubię chodzić po górach. Kocham zwierzęta. Prowadzę przestrzeń, gdzie odbywają się m.in. warsztaty rozwoju osobistego, kręgi kobiet oraz zajęcia jogi i medytacji.
Z wielką ciekawością i zachwytem podchodzę do tego jak różnie każdy może doświadczać życia, jednocześnie pamiętając o tym, że na głębszym poziomie jesteśmy bardzo podobni.

 

"Zamiast zwalczać zaburzenie, warto dowiedzieć się jakie jest znaczenie i informacja ukryta za dolegliwościami, podążając za naturą procesu." Arnold Mindell

 

Możesz się do mnie zapisać:

*poprzez stronę internetową: Maria Bijak Weissbein

*dzwoniąc pod numer: 512 021 100


Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia