Hania Sokolnicka


Psycholog, psychoterapeuta.

Pracuję z ludźmi, którzy znaleźli się w kryzysie psychicznym, w obliczu zmiany, która przerasta ich możliwości oraz z osobami, które z jakiegoś powodu nie potrafią odnaleźć satysfakcji w swoim codziennym funkcjonowaniu.

 

Mam doświadczenie w prowadzeniu terapii grupowej i indywidualnej pacjentów z zaburzeniami nastroju, osobowości, zaburzeniami psychicznymi o podłożu organicznym oraz z zaburzeniami z kręgu schizofrenii. Moja praktyka potwierdza podstawową zasadę w psychoterapii, że objaw zawsze nam coś mówi. Wspólna praca polega na znalezieniu unikalnego dla danej sytuacji znaczenia, aby wprowadzić zmianę.

 

Prowadzę terapie indywidualną, grupową, konsultacje, poradnictwo psychologiczne.

Pracuję z dorosłymi i z rodzinami.

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii UW (specjalizacji psychoterapia) oraz podyplomowych studiów z Coachingu profesjonalnego w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im.L.Koźmińskiego. Aktualnie w trakcie szkolenia podyplomowego w akredytowanym przez PTP Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Współpracowałam z licznymi placówkami udzielającymi pomocy osobom chorym m.inn.: Dziennym oddziałem zaburzeń nerwicowych Vertimed, Ośrodkiem dziennego pobytu dla osób z chorobą Parkinsona i zaburzeniami psychicznymi o podłożu organicznym, Akademickim Ośrodkiem Psychoterapii, Oddziałem Psychiatrycznym na ul. Nowowiejskiej.


Pracuję pod superwizją.
 

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia