Dorota KobierskaPsychoterapeuta, coach, doradca zawodowy

 
Pracuję z osobami dorosłymi w nurcie Neurolingwistycznej Psychoterapii oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). W mojej pracy kładę nacisk na odkrywanie i rozwijanie mocnych stron Klienta, bazując przede wszystkim na zasobach, a więc na potencjale i doświadczeniu, w celu uzyskania i wspierania pożądanej zmiany.

 

Serdecznie zapraszam osoby, które:

  • są osobami wysoko wrażliwymi,

  • chcą zwiększyć pewność siebie,

  • chcą lepiej radzić sobie ze stresem,

  • odczuwają stany lękowe, niepokój, zamartwianie się,

  • mają poczucie wypalenia zawodowego,

  • odczuwają spadek motywacji do działania w sferze prywatnej czy zawodowej,

  • chcą lepiej zarządzać swoim czasem,

  • stoją w obliczu zmian życiowych (np. koniec studiów, zmiana pracy, podjęcie nowych ról zawodowych),

  • szukają swojej drogi życiowej.

 

Specjalizuję się we wzmacnianiu zdrowego poczucia własnej wartości i naturalnej pewności siebie. Pomagam w walce ze stresem, przemęczeniem oraz wypaleniem zawodowym. Wspieram proces zmiany, ponieważ wierzę, że zmiana to szansa na rozwój oraz lepsze życie.

 

Ponadto, prowadzę sesje coachingowe dla osób poszukujących zmian w życiu zawodowym i prywatnym. Oferuję sesje life coachingu oraz coachingu kariery. Wspieram klientów w rozwoju, planowaniu i osiąganiu celów.

 

Jako doradca zawodowy wspieram całościowy rozwój oraz kreowanie świadomej kariery. Pomagam w tworzeniu profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych, a także przeprowadzam całościowy proces poszukiwania, bądź zmiany pracy. Pracuję również z osobami wracającymi na rynek pracy oraz tymi, które chcą się przebranżowić.

Jestem certyfikowanym coachem Multi-Level Coaching, Praktykiem i Mistrzem NLP, doradcą zawodowym oraz trener biznesu. Ukończyłam Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie, na kierunku Psychologia w Zarządzaniu oraz Job – coaching nowoczesne doradztwo zawodowe na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Kształciłam się w 4 – letnim Studium Neurolingwistycznej Psychoterapii w Polskim Instytucie NLP (obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji), a także ukończyłam I moduł TSR. Doświadczenie kliniczne zdobyłam podczas stażu w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii Wojskowego Instytutu Medycznego oraz na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Grupie Medycznej Vertimed.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia