Dawid Rastiani


Nazywam się Dawid Rastiani, jestem psychologiem klinicznym oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie Gestat. Pracuję w nurcie integracyjnym. Wierzę, że człowiek jest istotą niezwykle różnorodną, dlatego aby objąć wszystkie aspekty jego życia, należy spojrzeć szerzej.

 

Wierzę w ogromny potencjał każdej osoby i dlatego stara się wspierać moich pacjentów w odkrywaniu i wykorzystywaniu ich zdolności, talentów do samorozwoju, oraz pomóc w identyfikowaniu, realizowaniu ich autentycznych potrzeb. Jak również oferuję pomoc w zakresie prac nad poprawą relacji między osobami w związku lub rodzinie, usprawniając komunikację, wprowadzenie zasad i kreśląc struktury.

 

W mojej praktyce, bliskie mi są nurty humanistyczne, takie jak psychoterapia rogersowska, psychoterapia humanistyczno-egzystencjana oraz psychoterapia Gestalt. Sięgam również do analizy transakcyjnej Berne'a, psychoterapii systemowej oraz Lowenowskiej.

 

Zapraszam Cię do mojego gabinetu, gdzie możemy wspólnie podjąć drogę do pełniejszego życia, wykorzystując różnorodne podejścia terapeutyczne i budując autentyczne, pełne empatii wsparcie. 

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia