Anna Wójcik


Być może masz potrzebę poukładania sobie pewnych spraw, towarzyszą Ci chaos, natłok myśli, przebodźcowanie, pogubienie.

 

Jeżeli tak mocno zatraciłeś/aś się, że nie bardzo już wiesz dokąd zmierzasz (quo vadis ;) ) i sam/a już nie wiesz, co tak naprawdę w życiu cieszy, inspiruje i motywuje do działania to zapraszam Cię na spotkanie.

 

Jestem psychologiem z wieloletnią praktyką i osobą, która sama przekonała się, że droga do poczucia komfortu i bezpieczeństwa wcale nie musi być skomplikowana.

 

Dla zainteresowanych: Jako psycholog, psychoterapeuta i coach przez wiele lat prowadziłam terapie grupowe, indywidualne oraz małżeńskie. Pogłębiałam swoją wiedzę poprzez m.in. studia psychologiczne, szkoły psychoterapeutyczne (Gestalt, Erickson), superwizje, coaching, feng shui, jogę, rebirthing, liczne kursy i warsztaty rozwojowe. W ostatnich latach w obszarze moich zainteresowań pojawiły się praktyki medytacyjne, joga oraz odosobnienia w nurcie non-duality.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic w Szczecinie gdzie prowadziłam terapię grupową i indywidualną, w szpitalu na oddziale całodobowym oraz w prywatnym gabinecie.

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia