Aneta Kowalczyk


Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo - behawioralnym z elementami Terapii Schematu, w procesie certyfikacji.

 

Zapraszam Cię na spotkanie jeśli:

  • często towarzyszy Ci lęk,

  • masz zaburzenia odżywiania,

  • odczuwasz zaburzenia nastroju,

  • nie radzisz sobie z nadmiarem stresu,

  • odczuwasz problemy w relacjach z innymi,

  • jesteś osobą nieaktywną zawodowo i chcesz to zmienić.


W kontakcie terapeutycznym zależy mi na Twoim komforcie i poczuciu bezpieczeństwa. Bardzo ważne dla mnie będą Twoje emocje, myśli i zachowanie, na każdym etapie. Przekażę Ci niezbędną wiedzę, a następnie wspólnie dobierzemy techniki pracy nad zmianą jakości funkcjonwania. Zobaczysz, jak pozytywne rezultaty może przynieść wspólne zaangażowanie.


Doświadczenie zawodowe na stanowisku psychologa i terapeuty zdobywałam m.in. na stażu w Szpitalu Wolskim na Oddziale psychiatrycznym dziennym, współprowadząc terapię grupową osób z zaburzeniami nastroju i osobowości. Prowadziłam treningi asertywności oraz relaksacji. Zapoznałam się również z technikami w terapii schematów.

 

Współpracowałam z fundacją działającą na rzecz osób po transplantacji, wspierając pacjentów doświadczających trudności życiowych (zarówno osób po transplantacji jak i rodzin osób zmarłych).

 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w obszarze doradztwa zawodowego, współpracując z jedną z największych agencji zatrudnienia. Służę wiedzą związaną z napisaniem CV, źródeł poszukiwania pracy i umiejętności prezentacji na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Interesuję się obszarem zaburzeń odżywiania i zaburzeń obsesyjno - kompulsywnych. W najbliższym czasie planuję staż kliniczny w tych obszarach.

 

Podlegam stałej superwizji.


 

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia