Nina Domańska


 

 

Specjalista psycholog kliniczny

Psychoterapeuta i seksuolog w trakcie certyfikacji


Jako seksuolog pomagam osobom dorosłym:


  • cierpiącym z powodu zaburzeń i trudności w funkcjonowaniu seksualnym,

  • które doświadczyły wykorzystania/przemocy seksualnej w przeszłości

  • które doświadczają w tym obszarze szeroko rozumianego braku satysfakcji.


Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję z osobami doświadczającymi kryzysu zwłaszcza w obszarze straty ciąży/dziecka czy leczącymi się z powodu niepłodności. Posiadam również doświadczenie terapeutyczne w pomocy osobom cierpiącym z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i osobowości.


Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując na oddziale patologii ciąży oraz w poradni zdrowia psychicznego. Jako seksuolog przez pięć lat pracowałam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia przy Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym UM w Poznaniu.


Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studia Podyplomowe w Zakresie Seksuologii oraz Studia Podyplomowe Pomoc Psychologiczna w dziedzinie Seksuologii. Ukończyłam również Czteroletni Podyplomowy Kurs Psychoterapii prowadzony przez Polski Instytut Ericksonowski. Posiadam tytuł psychologa klinicznego potwierdzony egzaminem państwowym (nr 006/2017.2/4)


Pracuję w podejściu integracyjnym zawsze dopasowując styl pracy do indywidualnych potrzeb osób zgłaszających się na psychoterapię. Ogromną satysfakcje sprawia mi obserwowanie procesu zdrowienia moich klientów. Swoją pracę poddaję refleksji superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.


Jeśli cierpisz z powodu wyżej opisanych trudności zapraszam Cię na spotkanie.


 

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia