Katarzyna Bialik


Jestem psychoterapeutką z ukończonym 4.letnim szkoleniem w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA w Warszawie, rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP).

Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego - mgr Psychologii - Specjalność Kliniczna, lic. Nauk o Rodzinie, jak również Studiów Podyplomowych Psychoprofilaktyka Społeczna i Socjoterapia.

W pracy terapeutycznej bliska mi jest psychoterapia humanistyczno - egzystencjalna, skoncentrowana na osobie. Staram się odpowiadać na pojawiające się potrzeby klienta, dlatego podejmując z nim współpracę, stosuję elementy różnych kierunków psychoterapeutycznych (psychoterapia integratywna).

Dostrzegam klienta jako osobę, pewną całość, w której wzajemnie przenikają się sfery - cielesna, psychiczna, społeczna, duchowa.

 

Pomagam osobom, które m.in.:

  • doświadczają kryzysów (w związkach, egzystencjalnych, zawodowych);
  • mają trudności w relacjach z innymi osobami;
  • definiują problemy związane z poczuciem własnej tożsamości, wartości, pełnionymi rolami społecznymi (w określonych etapach rozwoju np. wczesna dorosłość, rodzicielstwo);
  • doświadczyły straty, silnych, negatywnych przeżyć w przeszłości (przemoc);
  • nie radzą sobie z problemami życia codziennego;
  • doświadczają objawów psychosomatycznych;
  • przejawiają zaburzenia odżywiania;
  • nie radzą sobie z uwagi na przewlekły stres, lęk;
  • mającym zaburzenia adaptacyjne.

 

Posiadam różnorodne doświadczenie pracy terapeutycznej w kontakcie indywidualnym, systemowym (praca z rodziną), jak i grupowym, które zdobywałam przez lata współpracując z instytucjami rządowymi, samorządowymi, organizacjami pozarządowymi.

Współtworzyłam autorskie programy z zakresu profilaktyki uzależnień, socjoterapii, rozwoju osobistego, zawodowego, rodzicielstwa bliskości.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. w Oddziale Leczenia Zaburzeń Afektywnych Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu, Oddziale Psychiatrycznym dla Dorosłych Wojewódzkiego Zespołu Neuropsychiatrycznego w Opolu, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

 

Poddaję swoją pracę superwizji.

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Dodaj opinie o poradni Psychologgia
Psychologgia