Ewelina Bazyluk


Psycholog

Terapia par, rozwój osobisty

 

Jestem bardzo ciekawa osoby, która do mnie przychodzi, tego jak widzi świat, jak widzi samą siebie...                   

Wiem, że czasami trudno jest znaleźć słowa, by opisać to, co dzieje się wewnątrz nas samych, nazwać to, czego nikt nie widzi. Każdy z nas jest inny i wyjątkowy, dlatego łączę narzędzia z różnych nurtów psychologicznych po to, by jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby osoby, która do mnie przychodzi.

 

Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi i młodzieżą, rodzinami oraz parami (hetero- i homoseksualnymi).

 

„Uważam, że w każdej parze jest potencjał do pozytywnej zmiany. Staram się pomagać w wydobywaniu energii, która tworzy się w kontaktach pomiędzy dwoma bliskimi osobami.”

 

Jestem psychologiem, absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Warszawie. Obecnie w trackie uzyskiwania certyfikatu Terapeuty Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję pod superwizją certyfikowanych przez PTP superwizorów. Posiadam certyfikat Specjalisty w Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie (PARPA). Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”. Kontynuuję rozwój zawodowy, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach.

 

Sprawdź opinie i umów się na wizyte

Ewelina Bazyluk - ZnanyLekarz.pl

LOGO PSYCHOLOGGIA

Psychologgia-Plus - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-17:00
Warszawa Centrum

Psychologgia