Dominika Drużka


Psycholog, terapeuta.

Pracuję w nurcie integratywnym, jednak najbliższe jest mi podejście humanistyczne. Wierzę w terapeutyczną moc relacji, opartej na autentycznej akceptacji, obecności i ciekawości świata drugiego człowieka. W gabinecie to klient jest ekspertem w sferze swoich potrzeb, pragnień i uczuć, ja z uważnością wspieram i towarzyszę w eksploracji jego indywidualnego świata.

Pracuję z osobami, które:

  • mają za sobą trudne doświadczenia,
  • odczuwają stałe czy nadmierne napięcie,
  • zmagają się z lękiem, bezradnością, uporczywym smutkiem, złością, poczuciem winy, wstydem, negatywną samooceną czy niskim poczuciem własnej wartości,
  • doświadczają poczucia niezrozumienia ze strony innych ludzi, trudno im zrozumieć oczekiwania otoczenia,
  • przeżywają uczucia pokrzywdzenia czy odrzucenia.


Doświadczenie w pracy pychologa i terapeuty zdobywałam na Oddziale F10 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w organizacjach pozarządowych m.in działających w zakresie profilaktyki Hiv/Aids, edukacji seksualnej, telefonanie zaufania dla dzieci i młodzieży, obozach terapeutycznych z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.
Obecnie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Jestem absolwentką psychologii, obecnie na czwartym roku szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA , który posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Stale porzerzam swoją wiedzę i rozwijam warsztat biorąc udział w szkoleniach , konferencjach i warsztatach. Regularnie uczestniczę w superwizjach grupowych i indywidualnych.

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Dodaj opinie o poradni Psychologgia
Psychologgia