Anna Wyganowska


Psychoterapię rozumiem  po pierwsze: jako autentyczne spotkanie dwóch osób, jako relację opartą na zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Po drugie jako świadomość – emocji, potrzeb, myśli, przekonań, a także ciała, a po trzecie – jako możliwość wyboru. Dzięki tym trzem aspektom możliwa jest realna zmiana. Wierzę, że każdy człowiek posiada potencjał do rozwoju i zmiany.
 
Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt w trakcie 4-letniego szkolenia akredytowanego przez Europejskie Stowarzyszenie Terapii Gestalt. Z wykształcenia socjologiem (UŁ), arteterapeutką (UW), trenerem umiejętności interpersonalnych.

Doświadczenie zdobywałam na oddziale psychiatrycznym przy ul. Szczęśliwickiej w Warszawie, prowadząc psychoterapię indywidualną, grupową, arteterapię oraz terapię asertywności oraz kompetencji społecznych

Od ponad dekady związana jestem z rozwojem osobistym i świadomością ciała. Prowadzę szkolenia z rozwoju osobistego. W swojej pracy korzystam z metod pracy z ciałem Alexandra Lowena, narzędzi coachingowych oraz arteterapeutycznych.

Prywatnie jestem mamą, żoną oraz współtworzę rodzinę patchworkową.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

 

Zapisy online

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia