Andrzej Wichrowski


Pomagam zmieniać życie na takie, które będzie bardziej spełnione i bardziej szczęśliwe. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi. Zapraszam osoby niezadowolone z doświadczanego dyskomfortu, chcące zmienić swoje relacje ze sobą, bliskimi, innymi ludźmi, a również przyrodą i kulturą. W pracy inspiruję się kierunkami egzystencjalnymi, ericksonowskim, psychodynamicznym, systemowym i dialogowym.

Jestem ciekaw, jakie korzyści odnoszą moi pacjenci z tego, jak staram się ich zrozumieć; zadaję pytania, których oni na co dzień sobie nie zadają; ćwiczę ich sympatię do samych siebie, przeżywanie i wyrażanie emocji; kieruję uwagę ku energii i zasobom; wyjaśniam procesy psychiczne; pokazuję inne perspektywy patrzenia na siebie i świat i stosuję metody przezwyciężania stanów opisywanych jako zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości.

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Z wyróżnieniem ukończyłem SWPS na kierunku Społeczna Psychologia Kliniczna. Ukończyłem pierwsze w Polsce, pięcioletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Analizie Egzystencjalnej. Obecnie, w Polskim Instytucie Ericksonowskim, uczestniczę w szkoleniu psychoterapeutycznym atestowanym przez Sekcję Naukową Psychoterapii PTPsychiatrycznego. Odbyłem staż w Centrum Psychoterapii, prowadziłem zajęcia psychoedukacyjne na oddziale „Gawra” Szpitala Nowowiejskiego. Przez dziesięć lat brałem udział w konwersatorium „Humanistyczna filozofia i sztuka życia”. Jako psycholog uczestniczyłem w projekcie „Teatr w klasie”. Jestem członkiem PTPsychiatrycznego. Interesują mnie sztuki wizualne, lubię spacerować, najchętniej po Warszawie.

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia