Aleksandra Wojtyra (Osińska)


Psycholog,

poradnictwo psychologiczne


Pomagam osobom, które odczuwają trudności w radzeniu sobie z kryzysami, pragną odzyskać równowagę emocjonalną i przekonanie o możliwości wpływania na własne życie. Asystuję przy doskonaleniu umiejętności koniecznych do poradzenia sobie w okresach osobistych wyzwań czy życiowych trudności.

 

Pracuję z osobami dorosłymi oraz dziećmi w wieku od 13 roku życia.

 

W relacji z klientem bardzo ważna jest dla mnie otwartość i autentyczność, które umożliwiają tworzenie bezpiecznej przestrzeni sprzyjającej wsparciu oraz kształtowaniu takich cech i umiejętności, które są niezbędne dla zdrowia psychicznego.

 

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rzowiązaniach. Swoje doświadczenie zdobywałam między innymi podczas stażu na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym SZPZLO Warszawa Praga-Północ, wolontariatu w Ośrodku Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi prowadzonym przez Bródnowskie Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”, wolontariatu na Linii Wsparcia Polskiego Czerwonego Krzyża, jak i również pracując na co dzień jako psycholog w ośrodkach wsparcia.

 

Posiadam certyfikat potwierdzający wiedzę na temat profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach psychologicznych. Pracuję pod stałą superwizją.

Psychologgia - Gabinet psychologiczny w centrum Warszawy - logo stopka

Psychologgia - Gabinet psychologiczny
Warszawa Chmielna 28A / 1a, 2, 4
(w pobliżu kina Atlantic)
tel: 512-021-100
tel: 509-744-633
e-mail: recepcja@psychologgia-plus.plPoradnia psychologiczna - godziny pracy:
pon-pt 9:00-21:00 sobota 9:00-15:00
Warszawa Centrum

Psychologgia